najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie szatańskim torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.

free counters
written by
SILENT
Blog > Komentarze do wpisu
Blog Roku 2012- zapraszam do głosowania


Żeby kolejnej tradycji stało się za dość, tak i w tym roku zgłosiłem blog silent.blox.pl do udziału w walce o tytuł Bloga Roku 2012. Tym razem podjąłem jednak decyzję o zmianie kategorii, w której będę walczył. Dotychczas wszystko odbywało się w ramach grupy "Ja i moje życie". Wydaje mi się jednak, że bardziej adekwatna byłaby kategoria "Literackie i kulturalne" ze względu na to, że w ubiegłym roku pojawiło się tu sporo Opowiadań wyrwanych z kontekstu, a także parę muzycznych recenzji.

Jak co roku proszę Was o głosy. Wystarczy wysłać SMSa o treści:
E00543 (po E są zera) na numer 7122.

Jeśli Wam się podobają pojawiające się tutaj wpisy, widzicie w blogu potencjał, jesteście na podobnym etapie życia, co bohater Opowiadań wyrwanych z kontekstu lub po prostu mnie lubicie, ślijcie SMSy od siebie, swoich sympatii, rodziny,przyjaciół, znajomych,a także...  znajomych sympatii, rodziny, przyjaciół i znajomych... :)
. Koszt jednego to jedynie 1zł (+VAT, czyli 1,23zł). W zeszłych latach dochód z SMSów był przeznaczony na cele charytatywne. Jak jest w tym roku? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.

Głosowanie trwa do 31 stycznia do godziny 12.
Z góry dziękuję wszystkim wspierającym blog i autora oraz zachęcam do dalszego śledzenia wpisów :)

piątek, 25 stycznia 2013, silenttt

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: